![25175142_319834_8813.jpg 25175142_319834_8813.jpg](/upload/medialibrary/b8a/b8a1897f2ac7ed6a0af0d86ea5bc1a4c.jpg)
Планувалося, що зі скульптури, що зображає молодого Тараса Шевченка та героїв його творів, красиво спустять полотно в кольорах державного прапора, але в самий відповідальний момент воно чіплялося за елементи пам'ятника. В результаті довелося розірвати матерію.
Мер міста Володимир Карплюк на церемонії гордо сказав, що наполіг на необхідності покривати композицію, незважаючи на аргументи противників. «З боку це виглядало як розірвання державного прапора в національне свято — День Незалежності — під оплески ірпінських чиновників», — написала на своїй сторінці у Facebook Катерина Сергєєва.